top of page
iStock-1455260870.jpg

MEDEX ERAKLIINIKU MEESKOND

Arstid

Aalo Eller.JPG
Dr. Aalo Eller

Ortopeed

​Dr Aalo Eller lõpetas Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna Spordimeditsiini osakonna 1971. aastal, läbis internatuuri. 1979-80 oli Dr Eller 1 aasta stažeerimas Budapesti Arstide Täiendusinstituudis. Korduvad täiendused Helsingi Ortoni Ortopeediakliinikus, Davosis AO-keskuses, luumurdude välisfiksatsiooni väljaõpe Kurganis. Seminarid ja kursused Kuopios, Bledis ja koduvabariigis. Avaldanud üle 50 teaduartikli, teaduskraadi kaitsesis aastal 1982.

​Dr Eller töötab TÜ Kliinikumi Spordimeditsiini Kliinikus, Ortopeedia Kliinikus ning MEDEX Päevakirurgia Erakliinikus ortopeedina. TÜ Arstiteaduskonna dotsendina oli ametis kuni pensionile jäämiseni, momendil emeriitdotsent.

Vaba aega sisustab Dr Eller lugemise ja spordiga, talvel armastab suusatada, suvel golfi mängida.

Leho Rips.JPG
Dr. Leho Rips

Ortopeed

Dr Leho Rips on omandanud meditsiinihariduse ning traumatoloogia ja ortopeedia  alase kirurgiaõppe Tartu Ülikoolis. Seejärel praktiseeris ta Tartu Ülikooli Kliinikumis konsulteeriva ortopeedina. Ta on töötanud osakoormusega erinevates Soome haiglates alates 2005. aastast. Tal on Soome ametivõimude poolt väljastatud traumatoloogia ja ortopeedilise kirurgi litsents. Alates 2008. aastast töötab dr Leho Rips MEDEX Päevakirurgia Erakliinikus. Ta on spetsialiseerunud artroskoopilisele kirurgiale ja tunneb suurt huvi spordivigastuste vastu. Dr Rips on tunnustatud kui üks Eesti juhtivaid õlaliigese artroskoopiliste operatsioonide eksperte. Ta on sage lektor riiklikel ja rahvusvahelistel kursustel ja konverentsidel. Ta on Eesti Traumatgoloogia ja Ortopeedia Seltsi, Euroopa Sporditraumatoloogia Põlvekirurgia ja Artroskoopia Seltsi liige ning AO ALUMNI ja AO Trauma Europe liige.

Reedik Pääsuke.JPG
Dr. Reedik Pääsuke

Ortopeed

Dr Reedik Pääsuke lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna põhiõppe 2010. aastal, ortopeedia residentuuri 2015.a. Lisaks on Dr Pääsuke käinud stažeerimas Saksamaal Technische Universität Müncheni Klinikum Rechts der Isaris, Jaapanis Kurume ülikoolihaiglas, Kansai meditsiiniülikoolihaiglas Osakas, Juntendo ülikoolihaiglas Tokyos.

Hetkel töötab Dr Pääsuke Tartu Ülikooli Kliinikumi Traumatoloogia ja Ortopeedia kliinikus traumatoloogia osakonnas, Medex Päevakirurgia Erakliinikus ja Valga haiglas. Samaaegselt tegeleb õppe- ja teadustööga Tartu Ülikoolis. Residentuuri jooksul on ta töötanud paljudes Eesti haiglates: Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, Ida-Tallinna Keskhaiglas, Ortopeedia Arstides, Rakvere haiglas, Ida-Viru Keskhaiglas. Lisaks tegeleb Eesti erinevate võitlussportlastega, on olnud MMA RAJU peameedik; on ka JK Tammeka arst ning seotud jalgpalli noortekoondistega.

Vabal ajal tegeleb Dr. Pääsuke erinevate võitluskunstide õppimise ja õpetamisega, jõutreeningutega. Meeldib reisida ja teisi kultuure tundma õppida. Traditsiooniks on kujunenud iga-aastased treeningreisid Jaapanisse.

Vallo Linnamäe_edited.jpg
Dr. Vello Linnamäe

Ortopeed

Dr. Linnamäe on lõpetanud Tartu Ülikooli 1979 a. Peale ülikooli lõpetamist töötas Dr Linnamäe Haapsalu Haiglas üldkirurgina.  Aastatel 1986-1988 läbis Kliinilise Ordinatuuri Mustamäe Haiglas traumatoloogia-ortopeedia erialal ning töötas seejärel Keila Haigla ortopeediaosakonnas. Alates 2005. a. asus tööle Põhja Eesti Regionaalhaigla ortopeediaosakonnas. Erialaliselt on Dr Linnamäe end täiendanud Soome, Rootsi, Inglise, Šveitsi ja USA  erinevates haiglates ja koolituskeskustes.  Alates 1988. a. on Eesti traumatoloogide ja ortopeedide seltsi liige. Aastal 2005 on Dr Linnamäele omistatud Aasta Arsti tiitel.

Tiina Tikk.JPG
Dr. Tiina Tikk

Ortopeed

Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2017. aastal ja 5 aastat hiljem ortopeedia erialaõppe. Ortopeedia residentuuri raames olen töötanud nii Tartu Ülikooli Kliinikumis, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas kui läbinud erialatsükleid erinevates haiglates: Ortopeedia Arstid, Taastava Kirurgia Kliinik, Ida-Tallinna Keskhaigla Lülisambakirurgia keskus, Helsingi Ülikooli haigla Luutuumorite keskus ja Aarhusi Ülikooli haigla Lasteortopeedia kliinik. Töötan Viljandi haiglas ortopeedina ja nooremteadurina Tartu Ülikoolis doktorantuuris.

Maarja Pääsuke.JPG
Maarja Pääsuke

Füsioterapeut

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala. Hetkel on lõpetamisel Tartu Ülikoolis füsioteraapia magistriõpe. Lisaks Medexi erakliinikule töötan Tartu Ülikooli Kliinikumis ambulatoorses taastusravis traumatoloogiliste patsientidega. Lisaks füsioterapeudi ametile naudin väga ka tööd treenerina - 15 aasta jooksul olen juhendanud erinevaid rühmatreeninguid ja personaaltreeninguid. Vaba aja armastan suuremas osas veeta aega oma kahe lapsega ning tihti leiab mind jõusaalist, jooksu-, suusa- ja matkaradadelt. 

Irja Niklajeva.JPG
Irja Nikolajeva

Füsioterapeut

Irja Nikolajeva on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna 1980. aastal. Alates 1982. aastast on Irja töötanud füsioterapeudina. Enne Medex Erakliinikus tööle asumist töötas Irja Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Võru Keskhaiglas. 

Vabal ajal armastab Irja looduses matkata, lugeda ning sportida. 

Operatsioonipersonal

Ruth Valdre.JPG
Ruth Valdre

Anestesioloog

Alar Sõrmus.JPG
Alar Sõrmus

Anestesioloog

Andres Sell.JPG
Andres Sell

Anestesioloog

Luule Grigorjeva.JPG
Luule Grigorjeva

Anesteesiaõde

Anne Kaarepere.JPG
Anne Kaarepere

Operatsiooniõde

Natalja Palu.JPG
Natalja Palu

Operatsiooniõde

Kristiane Harlašov.JPG
Kristiane Harlašov

Operatsiooniõde

Mari Hõrandi.JPG
Mari Hõrandi

Ärkamispalati õde

Tiiu Jaanson.JPG
Tiiu Jaanson

Operatsiooniõe assistent

Administratsioon

Aigi Salu.JPG
Aigi Salu

Administraator

Dairi Jurs.JPG
Dairi Jurs

Juhiabi

bottom of page