top of page
iStock-1455260870.jpg

MEDEX ERAKLIINIKU MEESKOND

Arstid

Doctor and Patient_edited.jpg
Dr. Aalo Eller

Ortopeed

​Dr Aalo Eller lõpetas Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna Spordimeditsiini osakonna 1971. aastal, läbis internatuuri. 1979-80 oli Dr Eller 1 aasta stažeerimas Budapesti Arstide Täiendusinstituudis. Korduvad täiendused Helsingi Ortoni Ortopeediakliinikus, Davosis AO-keskuses, luumurdude välisfiksatsiooni väljaõpe Kurganis. Seminarid ja kursused Kuopios, Bledis ja koduvabariigis. Avaldanud üle 50 teaduartikli, teaduskraadi kaitsesis aastal 1982.

​Dr Eller töötab TÜ Kliinikumi Spordimeditsiini Kliinikus, Ortopeedia Kliinikus ning MEDEX Päevakirurgia Erakliinikus ortopeedina. TÜ Arstiteaduskonna dotsendina oli ametis kuni pensionile jäämiseni, momendil emeriitdotsent.

Vaba aega sisustab Dr Eller lugemise ja spordiga, talvel armastab suusatada, suvel golfi mängida.

Doctor and Patient_edited.jpg
Dr. Leho Rips

Ortopeed

Dr Leho Rips on omandanud meditsiinihariduse ning traumatoloogia ja ortopeedia  alase kirurgiaõppe Tartu Ülikoolis. Seejärel praktiseeris ta Tartu Ülikooli Kliinikumis konsulteeriva ortopeedina. Ta on töötanud osakoormusega erinevates Soome haiglates alates 2005. aastast. Tal on Soome ametivõimude poolt väljastatud traumatoloogia ja ortopeedilise kirurgi litsents. Alates 2008. aastast töötab dr Leho Rips MEDEX Päevakirurgia Erakliinikus. Ta on spetsialiseerunud artroskoopilisele kirurgiale ja tunneb suurt huvi spordivigastuste vastu. Dr Rips on tunnustatud kui üks Eesti juhtivaid õlaliigese artroskoopiliste operatsioonide eksperte. Ta on sage lektor riiklikel ja rahvusvahelistel kursustel ja konverentsidel. Ta on Eesti Traumatgoloogia ja Ortopeedia Seltsi, Euroopa Sporditraumatoloogia Põlvekirurgia ja Artroskoopia Seltsi liige ning AO ALUMNI ja AO Trauma Europe liige.

Doctor and Patient_edited.jpg
Dr. Reedik Pääsuke

Ortopeed

Dr Reedik Pääsuke lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna põhiõppe 2010. aastal, ortopeedia residentuuri 2015.a. Lisaks on Dr Pääsuke käinud stažeerimas Saksamaal Technische Universität Müncheni Klinikum Rechts der Isaris, Jaapanis Kurume ülikoolihaiglas, Kansai meditsiiniülikoolihaiglas Osakas, Juntendo ülikoolihaiglas Tokyos.

Hetkel töötab Dr Pääsuke Tartu Ülikooli Kliinikumi Traumatoloogia ja Ortopeedia kliinikus traumatoloogia osakonnas, Medex Päevakirurgia Erakliinikus ja Valga haiglas. Samaaegselt tegeleb õppe- ja teadustööga Tartu Ülikoolis. Residentuuri jooksul on ta töötanud paljudes Eesti haiglates: Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, Ida-Tallinna Keskhaiglas, Ortopeedia Arstides, Rakvere haiglas, Ida-Viru Keskhaiglas. Lisaks tegeleb Eesti erinevate võitlussportlastega, on olnud MMA RAJU peameedik; on ka JK Tammeka arst ning seotud jalgpalli noortekoondistega.

Vabal ajal tegeleb Dr. Pääsuke erinevate võitluskunstide õppimise ja õpetamisega, jõutreeningutega. Meeldib reisida ja teisi kultuure tundma õppida. Traditsiooniks on kujunenud iga-aastased treeningreisid Jaapanisse.

Doctor and Patient_edited.jpg
Dr. Vello Linnamäe

Ortopeed

Dr. Linnamäe on lõpetanud Tartu Ülikooli 1979 a. Peale ülikooli lõpetamist töötas Dr Linnamäe Haapsalu Haiglas üldkirurgina.  Aastatel 1986-1988 läbis Kliinilise Ordinatuuri Mustamäe Haiglas traumatoloogia-ortopeedia erialal ning töötas seejärel Keila Haigla ortopeediaosakonnas. Alates 2005. a. asus tööle Põhja Eesti Regionaalhaigla ortopeediaosakonnas. Erialaliselt on Dr Linnamäe end täiendanud Soome, Rootsi, Inglise, Šveitsi ja USA  erinevates haiglates ja koolituskeskustes.  Alates 1988. a. on Eesti traumatoloogide ja ortopeedide seltsi liige. Aastal 2005 on Dr Linnamäele omistatud Aasta Arsti tiitel.

Shoulder Treatment
Irja Nikolajeva

Füsioterapeut

Irja Nikolajeva on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna 1980. aastal. Alates 1982. aastast on Irja töötanud füsioterapeudina. Enne Medex Erakliinikus tööle asumist töötas Irja Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Võru Keskhaiglas. 

Vabal ajal armastab Irja looduses matkata, lugeda ning sportida. 

bottom of page